УЧАСТЬ У СЕМІНАРІ ДЛЯ ОПІКУНІВ, ПІКЛУВАЛЬНИКІВ, ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ ТА БАТЬКІВ-ВИХОВАТЕЛІВ

30 травня 2018 року працівники Центру для дітей та сімей Карітас Волинь прийняли участь у семінарі для опікунів, піклувальників, прийомних батьків та батьків-вихователів. Захід проходив у приміщенні виконкому, організований працівниками служби у справах дітей, в рамках реалізації правопросвітницького проекту „Я МАЮ ПРАВО”. Участь взяли представники відділу „Нововолинське бюро правової допомоги”, відділу у справах молоді та спорту, міського центру соціальних служб для сім’ї дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення.
Під час заходу говорили про права та обов’язки піклувальників по відношенню до дітей, влаштованих у їхні сім’ї, про систему безоплатної допомоги в Україні, підняли тему домашнього насильства. Присутні дізналися про можливості оздоровлення дітей пільгових категорій, про своєчасність звернень у разі виникнення складних ситуацій чи труднощів у вихованні дітей до соціальних служб міста. Обговорили питання про оформлення та розмір державної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.
На завершення семінару, учасники ознайомились з послугами Центру для дітей та сімей Карітас-Волинь, який діє в рамках проекту «Національна мережа центрів для дітей та сімей» за фінансової підтримки Карітас Австрія. Про діяльності центру розповіла координатор проекту Вікторія Скриннікова. Психолог Наталія Гавронська повідомила присутнім, з якими проблемами найчастіше звертаються батьки, і що з початку року було 60 таких звернень. Соціальний працівник Олена Качорок представила пристунім інформацію, використану з презентації Марека Вуйка «Шалені підліткові будні”. Розповіла про особливості підліткового віку, про зміни, що відбуваються в усьому організмі, про нестабільність емоційного стану та про кризу підлітка у замінному середовищі. Батьки та опікуни отримали 10 заповідей, як пережити «шалені підліткові будні». На завершення, психолог продемонструвала ефективні вправи для координації двох півкуль мозку. Вправи емоційно розвантажили присутніх та додали ресурсів у взаємодії з підопічними.
Національна мережа центрів для дітей та сімей

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *