| |

КАРІТАС-ВОЛИНЬ ТРАДИЦІЙНО ПРОВОДИТЬ ЩОРІЧНУ БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ «СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ІДЕ ДО ДІТЕЙ»

Одним із найдовгоочікуваніших днів у році для дітвори є День святого Миколая, адже це казкове свято несподіванок і дарунків, здійснення мрій. На жаль, побажання багатьох малюків не зможуть здійснитися без нашої спільної допомоги та підтримки.
Цього року ми готуємо омріяні подарунки для потребуючих діток, які повернулись з інтернатних закладів, які проживають в сім’ях, що опинилися в складних життєвих обставинах, в неповних сім’ях, багатодітних, в сім’ях, що виховують дітей з інвалідністю з м. Нововолинськ, смт. Благодатне, Поромівської ОТГ, Павлівської ОТГ, Литовезької ОТГ, Іваничівської ОТГ.
Кожна дитина, що опинились у кризовій життєвій ситуації, є сповнена віри в Божу і людську доброту. І завдяки нашій спільній опіці вона може переконатися в тому, що оточуючі їх люблять і не залишать в біді!
Незабаром на сторінці Карітас-Волинь ми опублікуємо листи діток з проханнями до святого Миколая, який можна буде обрати та підготувати адресний подарунок.. Але крім цього, кожен бажаючий може долучитися до акції та уже сьогодні зробити свій особливий внесок до скарбниці святого Миколая у вигляді:
Солодощів
Іграшок
Шкільного приладдя
Засобів гігієни
Дитячої косметики
Книг
Одягу, взуття
Закликаємо усіх небайдужих стати помічниками Святого Миколая уже сьогодні та долучитися до здійснення дитячих мрій.
Подарунки можна принести або передати в офіс “Карітас-Волинь” (м. Нововолинськ, вул. Св. Володимира, 3, перший поверх).

098 8026159, 0987581886 Ще кілька днів й усі чемні дітлахи отримають омріяні подарунки від святого Миколая.
Щорічна благодійна акція “Святий Миколай іде до дітей” наближається до завершення, останні подарунки надходять до офісу Карітас-Волинь
Щиро дякуємо усім – усім помічникам святого Миколая, які активно долучилися до акції, багато з вас є нашими щорічними щедрими благодійниками
Нехай святий Миколай Чудотворець завітає в домівки до кожного з миром, здоров’ям та вірою в непереможне добро!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *