Просимо допомоги, щоб спільно облаштувати соціальний центр для ВПО у Ківерцях

“Нам знадобилося всього 3 місяці, щоб разом з громадою та благодійниками накрити церкву, постелити підлогу, облаштувати сходи, вставити вікна та двері, зробити меблі та електрику”, – розповідає о. Олександр і дивує своїми словами, бо храм дуже великий: без перебільшень, під сходами можна помістити літній кінотеатр. Дуже гарний храм у стилі лофт!

Під церквою – велике цокольне приміщення, де священник з громадою хочуть облаштувати соціальний центр для внутрішньо переміщених сімей. Завдяки підтримці Caritas international та Caritas Ukraine уже закупили матеріали для гідроізоляції та облаштування каналізації. На черзі – облаштування санвузла, теплої підлоги та електрики.

Цей соціальний центр слугуватиме місцем для різномантітних публічних заходів: перегляду кіно, тренінгів, майстер-класів, заходів для дітей.

Закликаємо підтримати проєкт будматеріалами або коштами:

БО КАРІТАС-ВОЛИНЬ ВОБФ

Код отримувача: 36875782

Рахунок отримувача: UA043034400000026007055517534

Назва банку: ВОЛИНСЬКЕ ГРУ АТ КБ “ПРИВАТБАНК”

Призначення платежу: Соціальний центр у Ківерцях

Облаштуймо соціальний центр для ВПО разом!

+7

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *