|

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ ШКІЛЬНИЙ ПОРТФЕЛИК

Підійшла до завершення щорічна Всеукраїнська благодійна акція #ШкільнийПортфелик, яка має на меті допомогти дітям з кризових родин підготуватись до школи, зібрати найнеобхідніше шкільне приладдя та подарувати їм свято у непростий час. Портфелики, зошити, пенали, кольорові олівці, ручки, маркери, ножиці, лінійки, набори для малювання, кольоровий папір та багато іншого – все це, вкрай необхідне для навчання, часто не так легко придбати родинам, які опинились у скруті.
Цьогоріч завдяки небайдужості, щирості наших вірних друзів та благодійників вдалося зібрати шкільні ранці, канцелярське приладдя для 60 школярів Волинської області (це діти сироти, діти учасників АТО, вимушених переселенців, діти з малозабезпечених та багатодітних сімей).
♥️ “КарітасВолинь” висловлює щиру вдячність усім хто долучився до цієї благодійної ініціативи: Церква блаженного Миколая Чарнецького УГКЦ в Ковелі, ПрАТ “Західна промислова група”, Набори для творчості ROSA, Офіс Центр – ТОВ Корвет Луцьк, Ніна Тиха магазин Грайлик, Таня Павельчук, ТзОВ “ВІКІ”. ВИ чудові!!! ВИ створили діткам свято! Щасливі, усміхнені дитячі обличчя є величезною винагородою за усі наші спільні зусилля та старання!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *