|

«КОЖЕН ІЗ НАС МОЖЕ БУТИ ПОМІЧНИКОМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ І ДОПОМОГТИ УВАЖНІШЕ СТАВИТИСЯ ОДНЕ ДО ОДНОГО

Турбота про дітей з сімей, що опинилися в складних життєвих обставинах, завжди була пріоритетом в діяльності Центру для дітей та сімей Карітас-Волинь. Впродовж двох років, проектом «Національна мережа центрів для дітей та сімей» надається соціальна, психологічна та педагогічна допомога дітям даної категорії з метою покращити їх емоційний та соціальний стан. Днями, 50 дітей з вразливих верств населення та 15 дітей з сімей загиблих в АТО зібралися в приміщенні Суспільна Служба України на свято Миколая.
«Кожен із нас може бути помічником святого Миколая і допомогти уважніше ставитися одне до одного, дарувати любов, помічати довкола себе красу природи і дякувати Богові за те, що Він нам дає» – зауважила у вітальному слові до всіх присутніх координатор проекту Вікторія Скриннікова.
Працівники центру підготували дітлахам цікаву програму з конкурсами, загадками, естафетами, чотирма різноманітними майстер-класами по виготовленню новорічної листівки. Діти дружно співали пісні – караоке про Миколая, виконували творчі завдання та з нетерпінням чекали подарунків. А гостинці чемним діткам приніс улюблений Миколай, помічниками якого виступили директор Карітас Волинь о. Володимир Кметь, Мережа аптек “Подорожник” та ТзОВ «Вікі». Завдяки нашим благодійникам присутні дітлахи отримали солодощі, іграшки та засоби особистої гігієни. Це очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудову традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям. На завершення, учасники свята заспівали усіма улюблену традиційну молитву-пісню «Ой хто, хто Миколая любить».

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *