|

МІСЬКИЙ СЕМІНАР ПЕДАГОГІВ-ОРГАНІЗАТОРІВ ЗА ТЕМОЮ «СОЦІАЛЬНО-ПЕДАГОГІЧНИЙ СУПРОВІД РОБОТИ З УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ»

18 березня на базі Центру для дітей та сімей Карітас-Волинь відбувся міський семінар педагогів-організаторів за темою «Соціально-педагогічний супровід роботи з учнівською молоддю». Освітяни нашого міста нині у пошуку інновацій, активно впроваджують проектні, ігрові, тренінгові й виховні стратегії у роботі з дітьми, тому зацікавлені у співпраці з Карітас Волинь. Затишна атмосфера центру та позитивний настрій учасників налаштували на обмін досвідом та плідну працю. На початку заходу до присутніх звернулася методист міського методичного кабінету Савчук Лідія Матвіївна, яка акцентувала увагу на особливостях організації виховного процесу в сучасних умовах й побажала учасникам семінару плідної праці.
Вікторія Скриннікова, координатор проекту “Національна мережа центрів для дітей та сімей”, розповіла про діючий проект, його мету та завдання. Також представила присутнім Концепцію соціально-педагогічної роботи з дітьми та молоддю Карітас-Україна та Карітас Волинь. Загальною метою якої є розвиток потенціалу, спроможності, а також розширення прав та можливостей дітей та молоді для їхнього гідного життя у суспільстві. Соціальний педагог #ТетянаГалицькаознайомила учасників з послугами та діяльністю діючих секцій Центру. Психолог Наталія Гавронська розповіла про програму «Сила добра», яка вже протягом трьох років ефективно впроваджується в навчальних закладах міста.

Суть технології «Сила добра» – цикл занять на основі розповідей про не насилля та мирні шляхи вирішення конфліктів. Учасники заходу взяли участь у занятті, яке практично представило методику «Сила добра». Соціальний працівник центру Олена Качорокмодерувала участь присутніх в інтерактивних вправах тренінгу.

Під час арт-терапевтичної вправи «Плетіння мандали» поєдналися праця душі, думки і рук. Музика Вівальді надихала учасників семінару до творчості. Очікування виправдалися. Всі учасники отримали найголовніше – новий цінний досвід, позитив та натхнення для подальшої напруженої праці. Наприкінці заходу педагоги отримали в подарунок настільні календарі та інші рекламні матеріали Карітас Волинь.
Багато теплих слів вдячності від присутніх почули організатори заходу, які побажали усім педагогам натхнення й творчих знахідок у подальшій роботі.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *