МОЛИТОВНИЙ ВЕЧІР ДО ДНЯ МОЛИТВИ ЗА СИРІТ

З 2011 року у другу неділю листопада в Україні відзначається День молитви за сиріт.

Сирота… Це слово ввібрало в себе стільки гіркого болю, соціальної незахищеності, несправедливості, що мимоволі стискається серце. Як би ми всі не старалися полегшити життя дітей-сиріт, пам’ятаймо завжди, що доля усіх таких діточок у Божих руках. Його любов щедріша за найбільшу пожертву, а опіка могутніша за найпотужніший фонд…

У День молитви за сиріт мільйони християнських голосів звертаються до Господа у намірі цих знедолених дітей, аби їхнє життя наповнилося правдивою любов’ю та турботою!

10 листопада у Парафія Стрітення Господнього УГКЦ смт. Іваничі відбувся молитовний вечір, присвячений Дню молитви за сиріт. Захід розпочався молебнем до Пресвятої Богородиці. Присутні у храмі спільно молилися за дітей, позбавлених батьківської любові, за їхню щасливу долю, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.

Директор ВОБФ Карітас-Волинь отець Володимир Кметь наголосив на важливості служіння сиротам і прийомним родинам, як для парафіяльної спільноти вцілому, так і окремо для кожного християнина, закликав цілеспрямовано молитися і пам’ятати за цих діточок.

Тетяна Чмух розповіла присутнім про історію відзначення цього дня в Україні, про стан сирітства в нашій державі, про способи допомоги знедоленим дітям та опікунам (усиновителям).

Молитовний вечір супроводжувався переглядами звернення Блаженнішого Любомира Гузара з нагоди Дня молитви за сиріт, промови Глави УГКЦ Святослава Шевчука про усиновлення та відео «Що просять діти-сироти в Бога?».

Цей захід не залишив байдужим нікого з присутніх… Дякуємо за спільну молитву за цих діток, за їхнє здоров’я, за їхнє влаштування в люблячі сім’ї!

«…Ти був мені поміч, не кидай мене, і не лишай мене, Боже, спасіння мого, бо мій батько та мати моя мене покинули, та Господь прийме мене!…» (Пс.26,10)

В один день. В один голос. З однією метою.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *