На осінніх канікулах Карітас-Волинь за підтримки Caritas Internationalis та Caritas Ukraine організував християнський табір у Карпатах. Локація – сучасний спортивний готель «Панорама», поблизу Яблуницького перевалу. Сорок підлітків, більшість із яких – із внутрішньо переміщених сімей, мали активне дозвілля: походи в гори, цікаві етнографічні екскурсії на полонину «Два перці», екопарк «Гуцул ленд», екологічну стежку «Скелі Довбуша», витяг Буковель, водоспад Пробій. У готелі діти відвідували басейн, спортзал, тренажерний та танцювальний зали. У програмі табору – освітні та розважальні заходи, тренінги, майстер-класи, інтерактивні ігри, банси.

На духовних заняттях підлітки дізнавалися про основні християнські цінності, Божі заповіді, таїнства, правила поведінки в суспільстві та стосунки з Богом та ближнім.

Радісна та дружня атмосфера, багато спілкування, веселі розваги на свіжому повітрі, різноманітні активності – насичене життя підлітків у таборі! Вечір патріотичної пісні з караоке у вишиванках об‘єднав всіх учасників у дружню українську родину.

Організатори табору, досвідчені педагоги дитячих проєктів, отримали багато позитивних відгуків від батьків і дітей:

«Велика вдячність Вам за Вашу працю! Дитина дуже щаслива, а з нею і батьки».

«Від щирого серця дякую Вам за те, що в такий важкий час ви робите все, щоб наші діти жили нормальним життям, посміхались, розвивались та проводили цей тиждень у світлих та добрих емоціях».

«Ми щасливі, що так гарно відпочили з Карітас-Волинь. Ви не просто майстри своєї справи, а Люди з великої літери! Дякую, що лікуєте, заряджаєте любов‘ю і теплом🙌❤️Миру нам всім і перемоги!».

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *