|

СВЯТО ЗУСТРІЧІ ВЕСНИ ВІДБУЛОСЬ В ЦЕНТРІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ «КАРІТАС -ВОЛИНЬ»

Свято зустрічі весни відбулось в центрі для дітей та сімей «Карітас -Волинь». Запрошені гості, літні люди, учасники проекту “Розширення напрямків діяльності центру “Довіра” для жертв націонал-соціалізму в м. Нововолинськ та смт. Благодатне”, які завжди з радістю та нетерпінням очікують на зустріч з молодшим поколінням.

Вихованці дитячого центру старанно готувались до цього дня: вчили виразно розповідати вірші, співати сучасні пісні, готували гостям подарунки, які зробили своїми руками та прикрашали святково залу.

Під час свята діти та глядачі знайомились з українськими традиціями, читали вірші та твори Тараса Шевченка та Лесі Українки, співали пісні та розказували приказки та прислів’я про весну. Напрочуд милим був діалог між зайчиком та синичкою, які разом вирушили на пошуки весни. Дівчинка-зима дуже емоційно зобразила відхід зими та прощання з дітьми до наступного року. Дівчина-весна завітала на свято з трьома хлопчиками-місяцями – березнем, квітнем та травнем. Глядачі також були безпосередніми учасниками свята. Вони співали пісні про весну разом з дітьми.
На завершення свята юні артисти виконали чудову пісню про усмішку, де кожен зрозумів, що щаслива людина дарує посмішку іншим і від цього світ стає добрішим.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *