|

ПРОДОВЖУЮТЬСЯ ЗАНЯТТЯ З ФІНАНСОВОГО ВИХОВАННЯ ЗА ПІДТРИМКИ ЛЬВІВСЬКА ОСВІТНЯ ФУНДАЦІЯ ТА ФОНДУ ДЖИНДЖЕР

Для учнів 7-10 класів Іваничівського спеціалізованого інтернату продовжуються заняття з фінансового виховання за підтримки Львівська освітня фундація та Фонду Джинджер.
На третьому та четвертому уроках Вікторія Скриннікова і Tetyana Halytska знайомили дітей з видами та функціями грошей, розповіли про історію, еволюцію грошей в суспільстві та допомогли з’ясувати якості грошей. Підлітки дізнались, що особливість символічних грошей полягає у тому, що їхня вартість не збігається з їхньою цінністю. Увагу звернули і на те, що держава грає важливу роль у всьому. що відбувається з грошима. Виникла нова держава – випускають нові гроші; зникає держава – і її гроші нікому вже не потрібні. Цікавим був блок про появу сучасних видів грошей – це безготівкові розрахунки та електронні гроші. Інтерес у школярів щодо діяльності банків є дуже актуальним, адже про це говорили ще на першому занятті.
Вікторія Скриннікова розповіла учням про властивості сучасних грошей. На картках були представлені пояснення цих властивостей, а це – портативність (легкі, малі, зручні), стабільність(однакова вартість сьогодні і завтра), довговічність (папір високої якості), однорідність (однаковий вигляд та купівельна спроможність), ділимість (ділитися на зручні частини), відмінність (легко розрізняти, важко підробляти), ліквідність (легко обміняти на іншу валюту). Діти зрозуміли, що гроші мають бути легкими, рухомими, та маленького розміру. На завершення уроку підлітки мали практичний блок, а саме гру «Східний базар». Учні створювали та презентували власні купюри, а потім шукали їх за особливостями та відмінностями від інших. Дані заняття допомогли розвинути в дітей логічне мислення, вміння послідовно викладати свої думки та працювати в команді.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *