|

РОЗВИТОК ВОЛОНТЕРСТВА У ГРОМАДАХ

17 серпня у Луцький монастир Святого Василія Великого відбувся навчальний тренінг для представників парафій Луцького екзархату УГКЦ.

Захід, організований ВОБФ Карітас-Волинь, провела координаторка програми «Розвиток волонтерства у громадах» БО Львівська освітня фундація Nastia Dyshkant. Під час заходу представники осередків соціального служіння з парафій Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Луцьк, Парафія Стрітення Господнього УГКЦ смт. Іваничі, Луцький монастир Святого Василія Великого та ХРАМ Вознесіння Господнього УГКЦ – м. Дубно вчились писати соціальні проєкти.

Учасники проаналізували ситуацію у своїх громадах у форматі «світового кафе»: актуальні проблеми у громадах, конкретні способи вирішення і наявність ресурсів. Команди висловлювали думки щодо того, що найбільш необхідно для соціального служіння і вчились втілювати ці ідеї у конкретні проєкти. У практичній частині заходу учасники визначалися з метою проєкту для своєї парафії і, відповідно до неї, працювали над ціллю та завданнями.

Тренінг «Проєктний менеджмент для представників локальних громад» відбувся у межах всеукраїнської програми «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні» (проєкт МБФ Caritas Ukraine та Відділу Соціальне служіння УГКЦ), яку в Луцький Екзархат Української Греко-Католицької Церквивже другий рік поспіль реалізовує ВОБФ «Карітас-Волинь».

Сердечно дякуємо настоятелю монастиря Святого Василія Василія Великого отцеві Терентію Цапчуку за можливість проведення тренінгу, за гостинний і теплий прийом!

Дякуємо Анастасії Дишкант за цікавий, інформативний та корисний захід, завдяки якому учасники ознайомилися з основами проєктного менеджменту у громаді та зможуть правильно оформити грантову заявку! Дякуємо учасникам!

Бажаємо усім парафіям натхнення до плідної праці та успішного написання проєктів!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *