|

СОЦІАЛЬНИЙ ПРОЄКТ ПАРАФІЇ С. ПОЛОЖЕВО ОТРИМАВ ПІДТРИМКУ НА КОНКУРСІ МІНІ-ГРАНТІВ ПРОГРАМИ З АКТИВІЗАЦІЇ СОЦІАЛЬНОГО СЛУЖІННЯ

           «Майстерня лазерної порізки та гравіювання «ФАНЕРКА»» – назва проєкту парафії Преображення Господнього УГКЦ с. Положево, який отримав грант від всеукраїнської програми «Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні».

          За грантові кошти ВОБФ «Карітас-Волинь» закупив необхідне обладнання для діяльності майстерні, а саме лазерний верстат і фанеру, яке передав отець Володимир Кметь, завітавши у парафію. Під час зустрічі парох отець Богдан Іващук і організатори цього проєкту розповіли про цілі і плани ініціативи. Головне завдання – це створення простору для ознайомлення дітей сільської місцевості з сучасними досягненнями у галузі лазерної порізки та гравіювання матеріалів. Майстерня «ФАНЕРКА» працюватиме три рази в тиждень на території сільського храму, а саме – в спеціально обладнаному приміщенні. Для досягнення мети в організаторів наявні такі необхідні ресурси, як час, люди, які готові до співпраці (волонтери), бажання дітей вчитися і пізнавати нове. Доцільність проєкту полягає в тому, що діти в селі не мають можливості відвідувати гуртки подібного характеру, а саме пов’язані із використанням сучасних станків, тому ця ініціатива відкриє нові можливості для дітей шкільного віку та молоді. Проєкт  актуальний поза часом, тому що молодші діти підростають, а приріст населення в селі не зменшується.

          Організатори соціальної ініціативи висловили щиру подяку МБФ «Карітас України» та Відділу соціального служіння УГКЦ за підтримку та можливість реалізації проєкту.

           Опісля зустрічі священники відвідали сім’ї Шацького району, які перебувають у складних життєвих обставинах з метою вивчення потреб потребуючих родин та передачі допомоги від Дитячого Фонду ООН «ЮНІСЕФ».

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *