УЧАСТЬ У ПРЕЗЕНТАЦІЇ НОВОЇ ПОЕТИЧНОЇ ЗБІРКИ ЮРІЙ ЩЕРБИК «РАНО ЖИТИ МАЙБУТНІМ»

Група підлітків підопічних Центру для дітей та сімей Карітас Волинь взяла участь у презентації нової поетичної збірки Юрій Щербик «Рано жити майбутнім», що відбулася 29 січня 2019 року в Нововолинській центральній бібліотеці. Автор – доброволець та учасник бойових дій на сході України, поет та бард, автор збірок «Небо Донбасу», «На лінії невидимих фронтів». Дата презентації співпала з річницею вшанування полеглих у бою під Крутами. Присутні прослухали інформацію директора бібліотеки Світлана Кухарук про те, що 29 січня 1918 року, українці стримали наступ ворога на Київ, проявивши жертовність і героїзм заради незалежності України.

Минуло сто років, а ми знову змушені обороняти власну незалежність ціною людських жертв. Восени 2014-го року Юрій Щербик пішов добровольцем у зону АТО. Тримаючи в руках зброю, автор вважає, що слово й пісня – також сильна зброя. Працівники бібліотеки ознайомили присутніх з життєвим та творчим шляхом пана Юрія.

Розповіли про видані його чотири збірки, читаючи поетичні рядочки з них. Пізніше автор виконав нові вірші під акомпонемент гітари, за допомогою якої він доносить до людей те – про що співає його душа.
Після закінчення презентації присутні задавали питання, ділилися своїми враження й спогадами про поета. У своєму виступі координатор Вікторія Скриннікова подякувала поету та барду за щирі емоції та небайдужість до долі України й зазначила: «Любов до рідної країни та патріотизм є ваговим фактором у вихованні дітей та підлітків. Можна багато говорити про це на виховних заходах. Але сказане не має такого впливу, як побачене та почуте під час розповіді від реальної людини. Тому «Жива бібліотека» – зустріч з автором має надзвичайний виховний вплив на формування наших дітей як патріотів та свідомих громадян України». На завершення заходу Юрій Анатолійович підписав підопічним центру збірку «Рано жити майбутнім» й побажав рости гідними українцями.
#Карітасдітям #Центрдлядітейтасімей #Патріотичневиховання

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *