|

ВАЖКО ЗНАЙТИ ЛЮДЕЙ, ЯКІ ЗДАТНІ СПРИЙМАТИ ЧУЖІ ПРОБЛЕМИ, ЯК СВОЇ

В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги , важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої.
І як чудово , що є такий благодійний фонд «Карітас-Волинь», директором якого є отець Володимир Кметь. Фонд неодноразово надавав матеріальну допомогу нашій лікарні і сьогодні у переддень дня Святого Миколая , значний подарунок у вигляді функціональних ліжок отримало травматологічне відділення. Дана допомога значно покращить умови перебування хворих у відділенні.
Управління Нововолинської центральної міської лікарні, колектив травматологічного відділення щиро дякує за підтримку та небайдуже ставлення до наших потреб колективу благодійного фонду «Карітас-Волинь». Напередодні Нового Року та Різдва Христового бажаємо Вам родинного щастя та достатку, міцного здоров’я і здійснення найзаповітніших бажань. Нехай Новий Рік увійде у Ваші домівки теплим святом , принесе радість, добробут , успіх та завжди гарний настрій. Нехай у кожній оселі дзвенить дитячий сміх, а в Україні настануть мир та спокій!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *