|

ВІДВІДИНИ МЕНЕДЖЕРА ПРОЕКТУ МВФ CARITAS UKRAINE

Цими днями до нашого благодійного фонду завітала чудова гостя з МБФ Caritas Ukraine – менеджер проєкту “Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні” пані Ірина Максименко.

Пані Ірина відвідала Центр для дітей і сімей “Карітас-Волинь”, зустрілася з директором, працівниками проєкту з активізації парафіяльного соціального служіння та проєкту “Підтримка дітей і молоді з інвалідністю”.

Під час зустрічі були обговорені питання та плани щодо реалізації проєкту “Підвищення рівня соціальної відповідальності парафій та їх участі у житті громад на місцевому рівні” у Луцькому екзархаті УГКЦ. Нагадаємо, що пані Ірина Максименко взяла участь у Форумі соціального служіння Володимирського деканату, який відбувся 16 листопада у Ковелі, ознайомивши учасників з сучасним станом, викликами та перспективами розвитку соціального служіння УГКЦ.

Щиро дякуємо пані Ірині за приїзд на Волинь, участь і підтримку у заходах з активізації соціального служіння, візит до Карітас-Волинь!

Будемо дуже раді бачити Вас на Волині знову!

#Соціальне_служіння_УГКЦ #UGCC_Social_ministry

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *