|

ЗАХІД ПРИСВЯЧЕНИЙ ДНЮ СПОНТАННОГО ПРОЯВУ ДОБРОТИ

В Центрі для дітей та сімей пройшов захід присвячений Дню спонтанного прояву доброти. Почесними гостями та глядачами на святі стали працівники та підопічні Центру “Довіра” – особи похилого віку, за підтримки програми «Місце зустрічі: Діалог». Це свято є міжнародним і святкується всіма країнами в один день, 17 лютого. Метою його є відродження в серцях людей найкращих і позитивних якостей душі і характеру. На початку заходу присутніх привітав директор Карітас-Волинь о. Володимир Кметь, який зазначив, що не має значення, хто ви за національністю, в якій країні живете і які у вас релігійні погляди. В цей День доброти ви маєте право робити стільки добра, скільки захочете або просто зазвичай більше! Це тільки схвалюється і підтримується іншими людьми, адже суть цього празника в тому, щоб навчитися бути добрими, чуйними і безкорисливими до інших людей та їх проблем.

Вихованці центру під час свята розповідали вірші та співали пісні про добро та милосердя, звучали заклики робити добро вже сьогодні, молитися, бо молитва наближає нас до Бога.

Координатор проекту Вікторія Скриннікова побажала присутнім, щоб серця в цей день відкрилися назустріч Світлу і Добру, тоді багатьом з нас стане простіше жити, потрібно помічати в інших більше позитиву, доброти і радості, адже це дуже важливо для нас самих. Кажуть, що людина щаслива, коли не тільки отримує, але й віддає. І гасло Карітас це підтверджує: Коли береш – наповнюєш руку, коли даєш – наповнюєш серце! Наприкінці свята відбулося колективне чаювання та смакування солодощами. Гості та дітлахи висловили побажання частіше організовувати такі спільні зустрічі, на яких старші люди та молодь зустрічаються з метою зближення поколінь. Похилі пообіцяли робити кроки назустріч і підтримувати дітей у всіх починаннях, а вихованці – дарувати стареньким тепло, любов та увагу.
#Карітасдітям #Центрдлядітейтасімей #Деньпроявудоброти#ЦентрДовіра #Діалогпоколінь

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *