|

ЗАНЯТТЯ З ФІНАНСОВОГО ВИХОВАННЯ РОЗПОЧАЛИСЯ

Заняття з фінансового виховання розпочалися в НВК№1 – колегіум з учнями 7-А класу, керівник Пасіка Віра Анатоліївна. Працівники Центру для дітей та сімей «Успішна дитина» Карітас Волинь, координатор проекту #СкринніковаВікторія та соціальний педагог #ГалицькаТетяна, розпочали курс з фінансового виховання для учнів 7-А класу НВК№1. Перше заняття відбулося в рамках Глобального тижня грошей, який триває з 15 по 22 березня та відзначається в більш, ніж 50 країнах світу. Різні державні та недержавні установи об’єднуються, щоб розповісти дітям та молоді про фінансову грамотність. Мета цього тижня – підняти обізнаність дітей в тому, що таке фінанси і спонукати їх до подальшого навчання.
Дітям дуже сподобалась дана тема, тому тренерів запросили провести курс з основ фінансової грамотності та підприємництва, що складається з 10 занять. Заняття дають дітям основні уявлення та найважливіші практичні навички у галузі фінансів і допомагають підліткам зорієнтуватись у тому чи іншому аспекті економіки.
Із запланованих 10 занять вже відбулось три. На першому учні дізналися, що таке гроші та які вони дають можливості, формували навички роботи у команді та вчили капітанів одноосібно приймати швидкі рішення. Такі вправи формують критичне мислення, яке так потрібне сучасній людині.
На наступних двох заняття говорили про принципи управління фінансами та особисту фінансову безпеку, азартні ігри та шахрайство. На заняттях формували вміння раціонального ставлення до фінансів та бажання брати на себе відповідальність за свій фінансовий стан. Вчили учнів обережному та критичному ставленню до сумнівних фінансових операцій та вмінні бачити ознаки справжності грошей. В інтерактивній грі тренери продемонстрували дітям принцип дії лотереї. Учні дізналися, що зазвичай тих хто програв, набагато більше відносно тих, кому пощастило. За таким принципом організовані всі лотереї, й інші види азартних ігор. Сподіваємось, діти зрозуміли, чи варто збагачувати організаторів лотерей, власників гральних автоматів та казино.
Знання, що отримують підлітки під час занять, допоможуть їм не стати учасниками повсякденного шахрайства та сформують відповідальне ставлення до розпорядження коштами. Учні з нетерпінням чекають на наступні фінансові уроки.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *