|

ДНЯМИ, УЧНІ МОЛОДШИХ ТА СЕРЕДНІХ КЛАСІВ СТАЛИ УЧАСНИКАМИ ТРЕНІНГУ «ФОРМУВАННЯ ЖИТТЄВИХ НАВИЧОК»

В центрі для дітей та сімей Карітас-Волинь, що діє завдяки проекту Національна мережа центрів для  дітей та сімей», за фінансової підтримки Карітас Австрії діють різноманітні секції. Це – «Давай разом» (педагогічна допомога), «Творча майстерня», «Активна та здорова дитина», «Свідоме батьківство» та секція «Успішна дитина». Даний напрямок передбачає розвиваючі заняття, які спрямовані на набуття необхідних соціальних та життєвих навичок у дітей та підлітків. Під час занять вихованці центру отримують знання, необхідні для повсякденного життя.
Днями, учні молодших та середніх класів стали учасниками тренінгу «Формування життєвих навичок». Життєві навички – це інтеграція різних видів умінь, які розкривають здатність людини проявити себе у тих чи інших сферах життєдіяльності. Ведучі заходу Гавронська Наталія та Качорок Олена провели цікаве заняття, мета якого – виховання свідомого ставлення до збереження свого здоров’я та розвиток санітарно-гігієнічних навичок.

Під час тренінгу підопічні центру розгадували загадки, відповідали на тематичні питання, мозковим штурмом визначали, що необхідно самостійно робити кожного дня і тижня. Інформаційне повідомлення «Правила гігієни» дало розуміння, що особиста гігієна – це основа здорового способу життя.

Творчим завданням для двох груп стало виготовлення колажу, з попередньо підготовлених вирізок із журналів, про дотримання правил особистої гігієни. Після завершення завдання відбулася презентація групових робіт. Під час підведення підсумків, учасники тренінгу продовжували незакінчені речення про те, чи було цікаво, чи дізналися про щось нове і чи навчило чомусь мене дане заняття. Дітлахи зазначили, що була цікавою форма подачі інформації і знання які вони отримали будуть обов’язково використовувати в повсякденному житті. 

 

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *