|

ЖІНОЧІ СТУДІЇ ЕМОЦІЙНА ГРАМОТНІСТЬ

Вже стало традицією, кожного другого понеділка місяця, в Центрі для дітей та сімей Карітас Волинь проводити тренінги “Жіночі студії”. Цього разу, небайдужі до себе жінки зустрілися, щоб поговорити про емоції. Ведучі заходу #ОленаКачорок та #НаталіяГавронська супроводжували учасниць на Шляху до себе. На початку заняття присутні жінки обирали з запропонованих карток зображення з емоціями, які відображали індивідуальний емоційний стан.
Емоції – це зовнішнє вираження тих почуттів, які є у нас всередині. І якщо ми розуміємо почуття, то тоді і емоції висловлюємо адекватно. У більшості учасниць тренінгу, емоції на картках виявилися позитивними. Саме такі емоції збільшують нашу особисту силу, а негативні – стають нашими ворогами та роблять нас безсилими. У вправі «Дерево емоцій», учасниці знаходили себе на емоційній шкалі та визначили своє місце тут і тепер. Інтерпретація тесту підтвердила емоційний стан кожної жінки. Вправа-руханка «Міфи емоцій» активізувала учасниць у конструктивному діалозі та стала передумовою відвертим розмовам про негативні емоції з дитинства.
Другий блок тренінгу містив в собі ресурсну вправу «Бізнес-ангел», за допомогою якої присутні визначали свої сильні сторони, цінності, таланти. Всі ці якості інвестували у свою мрію або конкретну мету, визначали знаки, які дають розуміння того, що ти є на шляху до реалізації, усвідомлювали, що ще потрібно для досягнення цілі. Деякі учасниці відмітили, що вправа дала можливість подивитися на ті ресурси, якими вони володіють, зазирнути в себе й похвалити. Такі зустрічі дають можливість жінкам краще розуміти себе, свої почуття й емоції, і впевнено крокувати Шляхом до себе. По закінченню тренінгу, в дружній й теплій атмосфері, за розмовами й спогадами відбулося спільне чаювання.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.