Скриннікова Вікторія

Скриннікова Вікторія
Координатор проекту
Розташування: Нововолинськ

Cкриннікова Вікторія Петрівна, освіта – Луцький педагогічний інститут ім. Лесі Українки, за спеціальністю викладач історії та методист виховної роботи, Київський інститут міжнародної економіки та фінансів, магістр міжнародного маркетингу та реклами.

2010-2013рр. – координатор проекту «Соціально-психологічна підтримка дітей трудових мігрантів»;

2013-2016рр. – координатор проекту «Соціально-педагогічна та психологічна допомога дітям та молоді, що мають труднощі в навчанні, вихованні та соціалізації»

2017 (1.01.-31.12) – координатор проекту «Національна мережа центрів для дітей та сімей, з метою надання комплексної допомоги дітям у складних життєвих обставинах».

Приймала участь в різноманітних тренінгах, семінарах та супервізіях для підвищення професійного рівня.

Сертифікат про участь в тренінгу «Соціальна робота з дітьми, батьки яких залежні від алкоголю або наркотиків», виданий соціальною службою «Віфанія» та Відділом соціальних питань Патріаршої курії УГКЦ.

Сертифікат про участь в семінарі «Моніторинг та оцінка»,  виданий МБФ Карітас України.

Сертифікат Всеукраїнського громадського об’єднання «Асоціація нової  економічної освіти» методичного курсу викладача, за рекомендованою МОН України факультативною програмою «Фінансове виховання» та отримала практичні навички проведення занять.

Сертифікат про проходження тренінгу, який проведено в рамках проекту Відділу соціальних питань Патріаршої курії УГКЦ «Соціальне служіння УГКЦ» за темою «Система захисту прав дітей в Україні».

Сертифікат про проходження тренінгу, який проведено в рамках проекту Відділу соціальних питань Патріаршої курії УГКЦ «Соціальне служіння УГКЦ» за темою «Допомога дітям, які мають порушення прихильності».

Сертифікат про участь у тренінгу, виданий  Відділом соціальних питань Патріаршої курії УГКЦ, на тему «Складна розмова про статевість».

Сертифікат про участь у тренінгах «Самоменеджмент»  та «Мотивація в професійній діяльності та в особистому житті», виданий  Відділом соціальних питань Патріаршої курії УГКЦ.

Сертифікат про участь у тренінгах «Робота в команді» «Управління конфліктами», виданий  Відділом соціальних питань Патріаршої курії УГКЦ.

Пройшла 4 модульних тренінга по програмі «Альтернатива насиллю», організованою Одеською групою медіації.

За час роботи в Карітас-Волинь пройшла більше 12 супервізій, організованих Карітас-України, для підвищення особистісного та професійного рівня.