ВОБФ «Карітас-Волинь» провів роздачу нових інвалідних візків

Нещодавно ВОБФ «Карітас-Волинь» провів роздачу нових інвалідних візків для людей з фізичними обмеженнями, які проживають у Нововолинську. Здійснити добру справу стало можливим за підтримки Канадської організації інвалідів, яка вже не перший рік співпрацює з волинськими благодійниками. В рамках проведення благодійної акції було надано у користування 40 інвалідних візків. Громадська організація інвалідів «Довіра», яка функціонує в Нововолинську 11 років, отримала від «Карітас-Волинь» 15 візків. Керівник цієї організації Валентина Мінковська зазначила, що благодійний фонд постійно опікується нововолинцями з обмеженими фізичними можливостями, надаючи гуманітарну допомогу та реабілітаційне обладнання. Отримані закордонні візки значно кращі за вітчизняні і сама процедура роздачі не викликає морального та фізичного дискомфорту в інвалідів. Таку ж кількість інвалідних візків отримали підопічні Територіального центру соціального обслуговування населення, що у селищі Жовтневе. 10 візочків було надано потребуючим, які особисто звернулися за допомогою у ВОБФ «Карітас-Волинь». Усі, хто отримав інвалідні візки, висловили вдячність працівникам фонду та іноземним благодійникам.

«Важливо, щоб люди з обмеженими фізичними можливостями не відчували себе нікому непотрібними та кинутими напризволяще. Спільними зусиллями будемо підтримувати і допомагати інвалідам, щоб полегшити їх життя, наскільки це можливо», – зазначив директор ВОБФ «Карітас-Волинь» о. Володимир Кметь.

До слова, Канадська організація інвалідів безкоштовно розповсюджує нові інвалідні візки по всьому світу для осіб, які не мають змоги придбати їх самостійно. Також організація інформує громадськість про потреби людей з обмеженими фізичними можливостями, повертає людям незалежність від постійної опіки оточуючих, завдяки відновленню їх мобільності. Загалом, Канадська організація надала 36 тисяч візочків у 41 країні світу.

В Україну благодійники передали 560 інвалідних візків.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *