Мерилін Форні

Мерилін Гленн Форні, відомий філантроп та хімічний інженер, померла 29 грудня 2023 року.

Народилася 5 березня 1926 року в Саут-Бенд, штат Індіана, вона була єдиною жінкою в класі хімічного інженерії Університету Пурдью 1947 року. У Пурдью вона познайомилася і одружилася зі своїм однокласником Робертом Клайдом Форні у 1948 році.

Кар’єра Мерилін охоплювала посади інженера-конструктора та технічного письменника, під час яких вона супроводжувала свого чоловіка через численні переїзди протягом їх шлюбу. Її активна громадська діяльність почалася в 1956 році в Грінвіллі, Північна Кароліна, де вона виступала за інтеграцію шкіл. Поселившись у Вілмінгтоні, Делавері у 1962 році, Мерилін присвятила себе різноманітним справам, включаючи реформу в’язниць, захист психічного здоров’я та доступне житло. Вона зібрала 74 мільйони доларів і побудувала понад 1000 одиниць житла для літніх людей з низьким доходом.

Як активні члени спільноти випускників Пурдью, Мерилін та Боб були вшановані правами на назву Будинку Інженерії Форні на Університеті Пурдью. Вони також були співголовами Фонду стипендій Випуску 1947 року Пурдью. Мерлін і Боб подорожували по всьому світу, відвідавши 128 країн. Їх велику колекцію артефактів передали до Музею Калмар-Нікель, Музею Пенсильванійського університету та Університету Ласалля. У Мерилін двоє дітей, 10 онуків і 10 правнуків.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *