ПІДТРИМАЙМО ЗБІР КОШТІВ ДЛЯ ЗАКУПІВЛІ БРОНЕЖИЛЕТІВ

[saphali_liqpay amount=”100″ desc=”Благодійність”]

На території нашої Батьківщини триває боротьба за звільнення українських теренів від зневажливого загарбницького наступу військ Росії. Понад сотня молодих військовослужбовців внаслідок трагічних подій вже загинула.

Волинський обласний благодійний фонд «Карітас – Волинь» організовує збір фінансової допомоги на закупівлю куленепробивних бронежилетів для військовослужбовців, які виконують завдання в районах бойових дій на сході України.

Метою  акції є: зберегти життя солдат, що оберігають нашу країну від російських окупантів. Для цього необхідно зібрати кошти для закупівлі бронежилетів.

Волинський обласний благодійний фонд «Карітас – Волинь» відкрив рахунок для благодійної пожертви, куди кожен небайдужий може перерахувати кошти. Інформація про стан рахунку та надходження коштів висвітлюватиметься на сайті ВОБФ «Карітас – Волинь» та в засобах масової інформації. Після збору достатньої суми буде здійснено закупівлю та адресну передачу бронежилетів військовослужбовцям.

Пам’ятаймо, що обов’язком кожного з нас є допомогти нашим солдатам. Саме вони охороняють мир та спокій нашої держави, нас самих. Саме вони, ризикуючи власним життям, нескоренно стоять на варті нашого сьогодення та дня прийдешнього.

 

За детальною інформацією звертатись за адресою:

ВОБФ «Карітас – Волинь»,  м. Нововолинськ,  вул. Св. Володимира, 3

Тел. офісу: (03344) 6-32-12,

E-mail: ugcc@ukr.net

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *