Відкрили соціальну майстерню «STOLYARKA HUB» у Положевому

За підтримки Caritas international, Caritas Ukraine та Карітас-Волинь у селі Положеве Шацької територіальної громади організували простору у вигляді столярної майстерні-хабу для отримання навичок та реалізації власних столярних проєктів місцевих та тимчасово переселених людей.

“Сам захоплююсь різноманітними дерев’яними поробками, і тому з місцевими ентузіастами парафії вирішили облаштувати таку “вільну майстерню”, – розповідає ініціатор та керівник проєкту о. Богдан Іващук. – Це місце слугуватиме для соціальної інтеграції внутрішньо переміщених сімей, і, можливо, когось надихне почати власну справу”.

В рамках проєкту при парафії Преображення Господнього

УГКЦ разом із ВПО добудували деревообробну майстерню та закупили потужний лазерний станок портального типу з витяжною установкою.

У майстерні вже виготовляють різноманітні сувеніри на лазерному станку: ікони, портрети, пазли та побутові речі, прикрашені різьбою. Тут планують продавати власноруч виготовлені вироби та спрямовувати виручені кошти на розвиток хабу.

Надзвичайно раді бачити на святі відкриття Преосвященного Владику Луцький Екзархат Української Греко-Католицької Церкви Кир Йосафата Говеру, який благословив усіх на натхненну творчу працю.

Дякуємо нашій фасилітаторці роботи з місцевими та релігійними громадами Katya Lytvynuk за координацію цього чудового проєкту!

+15

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *