У ЦЕНТРІ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА СІМЕЙ – МАЙСТЕР-КЛАС ІЗ ПИСАНКАРСТВА

Ми у Центрі для дітей та сімей провели майстер-клас із писанкарства для вимушено переміщених родин з дітьми до 10 років та підлітків.

Писанка – символ весняного відродження природи, зародження життя, продовження роду, символ сонця, тепла і вічності, а також незамінний атрибут Великодня.

Досліджувати народні традиції виявилося чимало охочих – 40 дітей разом із батьками! Ведучі груп Олена Качорок, Вікторія Скриннікова та Наталія Дрюкова розповідали про особливості писанкарства різних регіонів України, про основні символи і що вони означають.

Хтось раніше не тримав у руках писачків, але цей факт не завадив творити. Кожен створив свою власну унікальну писанку, навіть у декількох кольорах. Наприкінці творчого процесу вийшли чудові писанки, в які наші підопічні вклали частинку своєї душі.

Такі заходи популяризують та сприяють збереженню християнських звичаїв та традицій. У відгуках батьки відмітили: «Чудовий захід! Сердечно дякуємо господарям за гостинність, щедрість та натхнення!»

Активності проходять в межах проєкту «Діти та війна. Педагогічна та психосоціальна підтримка дітей та молоді, які постраждали від війни в Україні» за фінансової підтримки Карітас Німеччини.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *