| |

ЗАГАЛЬНІ ЗБОРИ УЧАСНИКІВ ВОЛИНСЬКОГО ОБЛАСНОГО БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ “КАРІТАС-ВОЛИНЬ”

20 грудня у монастирі Св. Василія Великого УГКЦ у м. Луцьк відбулися Загальні Збори Учасників Волинського обласного благодійного фонду “Карітас-Волинь”.
На зборах були присутні засновники ВОБФ “Карітас-Волинь” Єпископ Луцького Екзархату УГКЦ Йосафат Говера та президент МБФ “Карітас України” Caritas Ukraine п. Андрій Васькович, а також директор отець Володимир Кметь, бухгалтер та координатори проектів ВОБФ “Карітас-Волинь”, а також представники Наглядової Ради та Правління фонду.
Перша частина засідання Загальних Зборів мала на меті ознайомити присутніх з діяльністю Карітас-Волинь протягом 2014-2018 років. Згідно порядку денного, координатори представили інформацію щодо діяльності діючих проектів фонду, а директор прозвітував про підсумки фінансово-проектної діяльності Фонду за 2014-2018 роки.
Під час другої частини Загальних Зборів було затврдженно ряд необхідної організаційної документації фонду, обрано членів Наглядової Ради та членів Правління Фонду. А також директор ВОБФ “Карітас-Волинь” о. Володимир Кметь подав до розгляду присутніх Стратегічний план розвитку Фонду на 2019-2023 роки.
Усі зауваження та поради поважних Учасників Зборів будуть враховані в подальшій роботі забезпечення ефективного функціонування організації як цілісної системи Карітас задля милосердя та допомоги потребуючим.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *