В соціальному хабі Карітас-Волинь «Сила добра» відбувся тренінг зі стресостійкості для внутрішньо переміщених осіб. Діяльність хабу здійснюється за фінансової підтримки ЄС та уряду Німеччини. Важливим компонентом роботи з ВПО є психологічна та соціальна підтримка вимушено переміщених осіб. Тому під час групового заходу учасники формували та підвищували стійкість до стресу і водночас отримували ресурси для емоційного розвантаження.

Під час зустрічі учасники дізналися про діяльність МБФ «Карітас України» та ВОБФ «Карітас Волинь», основні напрямки роботи, історію започаткування та розвиток впродовж десятиліть.

Пізніше були представлені працівники проєкту та залучені експерти соціального хабу. Після вправи на знайомство учасники визначили, які цінності для них є важливими та створили килимок з кольорових стікерів.

Презентація «Діти та війна» дала можливість батькам краще зрозуміти реакції дітей на стрес залежно від віку. Усі учасники тренінгу отримали рекомендації щодо спілкування зі своїми дітьми. На завершення заходу були використані асоціативні карти з позитивними фразами для поповнення ресурсу.

У своїх відгуках учасники тренінгу зазначили, що такі зустрічі дуже важливі, адже їм так бракує дорослого спілкування та психологічної підтримки. Сподіваємось, що отриманий ресурс вони поширять серед своїх друзів та знайомих.

Активності проходять за підтримки проєкту «Програма ЄС «Міцні регіони – Спеціальна програма підтримки України», яка співфінансується Європейським Союзом та Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) та впроваджується компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

На зображенні може бути: 4 людини, дитина, люди сидять та люди стоять

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *