|

ЕКОЛОГІЧНА АКЦІЯ З ПРИБИРАННЯ «СТОП СМІТТЯ»

Сьогодні у селищі Благодатне відбулася екологічна акція з прибирання «Стоп сміття». Захід розпочався на площі селища з виступу місцевої агітбригади «Еколог» еколого-натуралістичного відділу Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості. Юні екологи закликали присутніх берегти природу та звернути увагу на проблеми навколишнього середовища, а також запросили до висадки саджанців дерев «Зелений паросток майбутнього» та спільного прибирання селища. «Благодатне – це наш спільний дім, наше обличчя.

Великі зміни розпочинаються з маленьких кроків. Зроби невеличкий крок – подаруй 2-3 години свого часу, щоб прибрати у власному домі. Давайте скажемо – СТОП засміченню нашого селища» – наголосили організатори заходу.

ВОБФ Карітас-Волинь теж долучився до екологічної акції з прибирання. Щиро дякуємо за допомогу нашим юним волонтерам із Благодатного – Євгену, Марку і Тарасику!
Селище стало значно чистішим!
Кожній людині важливо пам’ятати, що чисте довкілля залежить, перш за все, від нас самих. Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять. А тих, хто все-таки смітить, знову закликаємо: “Будьте сильними ! Донесіть своє сміття до смітника !”

 

 

 

 

 

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *