КРУГЛИЙ СТІЛ З ПРЕДСТАВНИКАМИ СОЦІАЛЬНИХ СЛУЖБ

В Центрі для дітей та сімей відбувся круглий стіл з представниками соціальних служб міста, присвячений 10-річчю діяльності дитячих проектів в Карітас-Волинь. Захід відбувся з ініціативи працівників проекту «Національна мережа центрів для дітей та сімей», який діє завдяки фінансовій підтримці Карітас Австрії. Запрошеними гостями були наступні організації: Служба у справах дітей, Нововолинський ЦСССДМ, Нововолинський ІРЦ та колеги з проекту «Соціальний Центр для дітей та молоді з інвалідністю». Координатор #ВікторіяСкриннікова коротко розповіла про результати діяльності дитячих проектів за 10 років, основні досягнення та напрацювання. Більш детально зупинилася на презентації діючого проекту, його основну мету, цільову групу, діяльності секцій «Успішна дитина», «Мистецька студія», «Відповідальне батьківство», благодійні акції та партнерство. Соціальний педагог #ТетянаГалицька розповіла про діяльність секції «Я знаю свої права», яка спрямована на підвищення обізнаності дітей та батьків щодо своїх прав та обов’язків та поділилася з присутніми новітніми методами та інструментами по даному напрямку. Соціальний працівник #ОленаКачорок розповіла про теми індивідуальних консультацій та запитів, з якими звертаються діти та їх батьки. Тільки за минулий рік психологом Наталія Гавронська було надано 87 консультацій для 58 осіб, соціальним педагогом Тетяною Галицькою та соціальним працівником Оленою Качорок було опрацьовано 43 індивідуальних запитів для 68 осіб.
Координатор проекту Анна Климович розповіла про діяльність Центру для дітей та молоді з інвалідністю, який діє в Карітас Волинь з 2018 року, про його мету та основні напрямки.
Вікторія Скриннікова окремо зупинилася на представленні основного документу, який забезпечує захист дітей в усіх аспектах діяльності організації – Політики Захисту Дітей. Це джерело інформації та довідкового матеріалу, стандартів та кодексу поведінки для всіх працівників, волонтерів та інших осіб на посадах всіх рівнів, які працюють з дітьми в межах організації #КарітасУкраїни. Впровадження Політики Захисту Дітей покращує обізнаність із фактом жорсткого поводження з дітьми в Україні, пропагує передовий досвід та забезпечує співпрацю між усіма сторонами для створення та підтримання безпечного середовища для дітей.
Після каво-перерви відбувся міні-тренінг «Культура миру та миробудування». Ведуча блоку психолог Наталія Гавронська запропонувала креативну творчу вправу на знайомство «Квіткова галявина», в якій учасники асоціювали себе з уявною квіткою, а потім зображали її в малюнку або аплікації. Різноманітні квіти на галявині створили весняний та піднесений настрій. Обговорення підходу Культури миру та згода про співпрацю даної програми дали усвідомлення учасникам заходу шляху до примирення між людьми різного віросповідання, світогляду та соціальної приналежності.
На завершення зустрічі учасники поділилися відгуками та висловили побажання зробити такі партнерські заходи традиційними. Обмін досвідом, ділення новими ідеями, взаємодія – такі тези об’єднали присутніх у планах на майбутнє.
#КарітасДітям #Центр_для_дітей_та_сімей #Центр_для_дітей_та_мололі_зінвалідністю #Круглий_стіл #10річчядіяльності #Співпраця_соціальні_служби #Презентації_проектів #Політика_Захисту_Дітей  #Безпечне_середовище_для_дітей #Культура_миру #Обмін_досвідом

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *