КУРС «ФІНАНСОВЕ ВИХОВАННЯ» В МІСЦЕВОМУ ВІДДІЛЕННІ ОЩАДБАНКУ НА ТЕМУ «БЕЗГОТІВКОВІ ФІНАНСИ»

Для підопічних центру для дітей та сімей Карітас-Волинь, пройшов незвичний урок з курсу «Фінансове виховання» в місцевому відділенні Ощадбанку на тему «Безготівкові фінанси». Мета заняття – дати уявлення учням про доступні для них види безготівкових грошей та навчити правилам безпечного користування платіжними картками.

Спеціаліст банку розповіла дітям, що безготівкові гроші – це платіжні банківські картки, чеки, електронні гроші. І що підлітки можуть користуватися банківськими картками, але їх оформлюють батьки.

Вихованці центру отримали інформацію про відмінності банкомату та терміналу. На питання вихованця центру: «А що робити, щоб грошей було багато?» – тренер курсу Вікторія Скриннікова розповіла про те, щоб створити свій капітал, варто спочатку здобуту освіту, знайти гідну роботу, уміти раціонально використовувати кошти, не боятися ризикувати та ухвалювати рішення. Заможня людина — це відносне поняття. Успішним та щасливим можна бути й тоді, коли не маєш великої фірми, а маєш, наприклад, свій невеликий бізнес чи працюєш на улюбленій роботі. Дана тема продовжила ознайомлення підопічних центру з темою фінанси. Основи фінансової грамотності допоможуть підліткам краще орієнтуватися в тому чи іншому аспекті економіки й дадуть можливість в майбутньому бути більш конкурентними на ринку праці.
#Карітасдітям #Центрдлядітейтасімей #Фінансовевиховання

 

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.