|

ТАБІР ДЛЯ ПІДЛІТКІВ РОЗТАШОВУВАВСЯ В САМОМУ ЦЕНТРІ КАРПАТСЬКИХ ГІР

Швидко промайнули  дні у літньому християнському таборі в Карпатах, організованому #Центромдлядітейтасімей Карітас Волинь. 20 дітей, віком від 9 до 15 років, змістовно, весело й активно провели своє дозвілля. Цього літа табір для підлітків розташовувався в самому центрі Карпатських гір, в околиці м.Верховина, в мальовничому селі Ільці. Незабутній активний відпочинок вдало поєднувався з різноманітними творчими майстер-класами, тренінгами по програмах «Сила добра» та «Фінансове виховання», переглядом цікавих пізнавальних фільмів, психологічними та арт-годинами, походами в гори та на річку. Духовну підтримку впродовж табору забезпечував о. Володимир Кметь, директор БФ Карітас Волинь та парох храму Св. Верх. Ап. Петра і Павла в м. Нововолинську. Cлужби Божі, ранкові та вечірні молитви, розмови з підлітками про роль молитви в нашому житті, про те, що в кожного свій шлях до духовного пізнання, дали можливість дітям краще пізнати Бога. Для багатьох підлітків це був перший досвід духовного зростання.
Під час групового завдання тренінгу на знайомство, учасники двох команд вдало представили свою емблему, гасло та пісню. Під час тренінгів «Сила добра», підлітки дізнавалися щось нове про себе та своїх друзів, про шкільне життя, хвалилися своїми досягненнями, які відбулися за останній час. Завдяки заняттю, навчилися розпізнавати позитивні якості людини через вчинки. Під час арт-годин, діти малювали та ліпили з пластиліну, виражаючи свої емоції через творчість. Відбулися майстер-класи з розпису річкового каміння та виготовлення з мотузки ляльки-мотанки «Здоров’я». Виготовлені власними руками сувеніри, підлітки подарують по приїзду своїм рідним. Гра «Таємний друг», яка тривала впродовж табору, спонукала дітей робити маленькі приємні дрібнички своїм товаришам і самим отримувати символічні сюрпризи.
Цікаві екскурсії в Яремче на скелі Довбуша, водоспад Гук, Буковель (підйом на гору та купання в озері Молодості), відвідування полонини Перці, в якій учасники табору поринули в столітню гуцульську атмосферу, наповнили яскравими емоціями та радістю від побаченого. Вечірня ватра, під час якої всі діти разом з вихователями дружньо співали українських та сучасних пісень, занурила в атмосферу романтики та загадковості. На спортивному майданчику відбувалися активні ігри з м’ячем, перемагали найспритніші.
В своїх відгуках учасники зазначили: “Завдяки цьому табору ми зустріли нових друзів, наповнилися новими враженнями, позитивними емоціями, здійснили свої мрії, а також віднайшли духовну складову нашого життя”. Від батьків організатори отримали такі слова: «Щиро дякуємо за все, що ви зробили для наших дітей. За турботу і тепло, за розуміння і любов. Хай Господь сторицею повертає вам все». «Словами не виразиш вдячність за місце відпочинку, чудові умови проживання та продуману програму на кожну хвилину перебування у таборі – уклін всім організаторам, а дітям – залишити приємні спогади на все життя». Дякуємо господарям садиби #Райдуга, зокрема #OstapOstafiychuk за гостинність та доброзичливість.

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *