|

ПОДАРУНКИ ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ ТА ЇХНІХ ДІТОК

Свято Миколая Чудотворця часто асоціюється у нас з подарунками та благодійністю, а теперішня ситуація в нашій країні вимагає ще більше проявів добра і милосердя. Серед військових день святого Миколая набуває особливого значення, адже перебуваючи далеко від дому, хлопці приємно здивовані, що навіть в армії Миколай про них не забуває.
Сьогодні директор Карітас-Волинь отець Володимир Кметь відвідав військову частину 3055 Національної гвардії України, яка розташована у місті Рівне. Основна мета візиту – передача подарунків до свята Миколая військовослужбовцям та їхнім діткам і зустріч з капеланом цієї військової частини, парохом парафії Свв. Апп. Петра і Павла УГКЦ у місті Здолбунів отцем Іван Хміль.

Обов’язком кожного з нас є молитися, усіляко підтримувати та не забувати тих, хто захищає нашу Батьківщину. Ми сердечно дякуємо усім благодійникам, які допомогли підготувати не тільки подарунки для військових та їхніх діток, а й частинку доброти й уваги. Даруночки будуть вручені у сам святковий день.

Дякуємо і молимося Господеві за усіх людей, які допомогли Карітас-Волинь реалізувати цю благородну справу! Пам’ятаємо та молимося за наших славних захисників!
Також слова щирої вдячності засилаємо отцеві Іван Хміль та парафіяльній спільноті храму Свв. Апп. Петра і Павла УГКЦ м. Здолбунів. Адже наш директор повертався назад не з порожніми руками, а з щедрими дарами у вигляді одягу, взуття, дитячих та інших необхідних речей, які дуже потребують підопічні Карітас-Волинь. Дякуємо усім милосердним людям зі здолбунівської парафії, які відгукнулися на заклик свого пароха та підготували допомогу для нужденних! Нехай добрий Господь обдарує Вас усіма ласками! Дякуємо!
Прекрасний, плідний на добрі справи день… Подяка Богові за все!

Схожі записи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *